Στο τελευταίο παιχνίδι της χρονιάς, ο Αερωπός Έδεσσας ManDynamic θα διεκδικήσει το εισιτήριο για την έξοδο στην Ευρώπη απέναντι στην ομάδα της Δράμας (6η στη βαθμολογία με 1 βαθμό λιγότερο) σε ένα ακόμη παιχνίδι που πρέπει να κερδίσει εντός αλλά και εκτός αγωνιστικού χώρου.
![](https://edessanews.gr/wp-content/uploads/2023/03/336526869_530820225632565_7244070489056525665_n.jpg)
Γι’ αυτό σας καλούμε όλους το Σάββατο στο ΔΑΚ Έδεσσας στις 𝟏𝟖:𝟎𝟎, για να στηρίξετε την ομάδα μας σε μια ακόμη δοκιμασία.
Ο Αερωπός, είστε και εσείς!
Σας περιμένουμε όλους εκεί!